Top » Katalog » Mierniki Czujniki Testery » Mierniki temperatury Pirometry » 818159057
::Kategorie

więcej::Nowości
::Wyszukiwanie
 
Wpisz słowo aby wyszukać produkt.
Wyszukiwanie zaawansowane
::Informacje
Stacja pogody NETATMO Weather Station Android iPhone WIFI AC8181[818159057]
Ceny
netto: 487,16zł
brutto: 599,21zł
Stan:  Brak Brak
Oblicz Ratę Żagiel S.A.

Model: ACTIO AC8181


Stacja pogody NETATMO Weather Station Android iPhone WIFI


Opis:


Zaawansowane czujniki umożliwiają pomiar temperatury zarówno wewnątrz (0°C do 50°C) jak i na zewnątrz pomieszczeń (-40°C do 65°C).
Pomiar ciśnienia, stężenia CO2, poziomu hałasu oraz wilgotność w domu i na zewnątrz


Netatmo inteligentna stacja pogodowa

Poznaj niesamowicie funkcjonalną stację pogodową od firmy Netatmo. Dzięki temu, że urządzenie składa się z kilku modułów (do kupienia oddzielnie), sam możesz zadecydować co tak naprawdę jest Ci niezbędne i jakich informacji potrzebujesz.

Netatmo Weather Station działa samodzielnie i składa się z dwóch modułów wewnętrznego i zewnętrznego, informujących nas o: temperaturze wewnątrz i na zewnątrz, stężeniu CO2, jakości powietrza, wilgotności powietrza, poziomie hałasu oraz ciśnieniu atmosferycznym. Jeżeli jednak chcesz uzyskać jeszcze bardziej szczegółowe i pełne informacje, skompletuj interesujący Cię zestaw i stwórz swój domowy informator pogodowy. Wybieraj pomiędzy bogatą ofertą opcjonalnych czujników pomiarowych firmy Netatmo takich jak dodatkowe moduły wewnętrzne, wiatromierz czy deszczomierz.Parametry Techniczne:

Zdrowe otoczenieDzięki inteligentnej stacji pogodowej od firmy Netatmo wszystkie dane gromadzone i przechowywane są online i dostępne przez aplikacje lub stronę internetową. Sprawia to, że zawsze masz do nich dostęp, wystarczy smartfon z aplikacją oraz połączenie z Internetem. Poza przeglądaniem i analizą wyników możesz udostępniać je także w sieciach społecznościowych. Urządzenie daje Ci także, możliwość sprawdzenia szczegółowej prognozy pogody na 7 najbliższych dni.

Nowy standard wzornictwa i technologii stacji monitorującej jakość powietrza sprawia, że idealnie pasuje ona do każdego wnętrza, a powłoka wykonana z jednego kawałka trwałego aluminium zapewnia wytrzymałość oraz długie użytkowanie tego modelu.
Weather Station (moduł wewnętrzny)Umieść wyższy moduł Weather Station w swoim domu i sprawdzaj: temperaturę, wilgotność, zawartość CO2, jakość powietrza, a także poziom hałąsu. Moduł wewnętrzny poprzez Wi-Fi wysyła pomiary (z obu czujników) na Twoje osobiste konto internetowe Netatmo. Kiedy uruchomisz Netatmo App na swoim telefonie, zgromadzone przez Netatmo dane zostaną pobrane i wyświetlone w aplikacji. Moduł wewnętrzny zasilany jest za pomocą zasilacza USB. Po podłączeniu zasilania moduł podświetli się na niebiesko, a po dotknięciu górnej części obudowy modułu wewnętrznego uruchomiony zostanie automatyczny pomiar. Dane liczbowe przesyłane są do Twojego konta, natomiast pomiar poziomu CO2 moduł pokazuje także za pomocą trzech kolorów: zielony (poziom dobry), żółty (sugestia poprawy jakości), czerwony (pomieszczenie powinno być wywietrzone).
Weather Station (moduł zewnętrzny)Mniejszy moduł zewnętrzny bezprzewodowo wysyła pomiary do modułu wewnętrznego używając sygnału radiowego. Zasilany jest dwoma bateriami AAA gwarantującymi rok pracy. Zewnętrzny moduł pozwala Ci zmierzyć temperaturę, wilgotność, jakość powietrza oraz ciśnienie atmosferyczne. Stacja pogodowa doradzi Ci, kiedy jest optymalny moment, żeby przewietrzyć dom lub kiedy podejmować aktywności poza nim. Dodatkowo umożliwia uzyskanie lokalnego wskaźnika jakości powietrza w czasie rzeczywistym. Dzięki gromadzeniu danych i ich analizie pozwala odkrywać lokalne wzory i cykle pogodowe, co sprawia, że jest kompleksowym narzędziem do zrozumienia swojego otoczenia. Moduł zewnętrzny odporny jest na promieniowanie UV, natomiast należy umieścić go w takim miejscu, aby nie był narażony na inne niesprzyjające warunki atmosferyczne.
Szybka informacja i dokładne pomiaryAplikacja umożliwia wyświetlanie danych w formie wykresu w celu śledzenia w czasie rzeczywistym środowiska wewnątrz i na zewnątrz Twojego domu. Obserwuj cykle i prognozy zmian wokół siebie. Zakres temperatur jednostki wewnętrznej to 0°C do 50°C, a zakres temperatur jednostki wewnętrznej to -40°C do 65°C, granica błędu to ? 0.3°C. Pomiar wilgotności obydwóch modułów to od 0 do 100% (?3%), a barometr posiada zakres pomiarowy od 260 do 1160 mbar(?1 mbar). Stężenia CO2 w powietrzu mierzone jest w przedziale od 0 do 5000 ppm (?50 ppm lub 5%). Natomiast poziomu hałasu od 35 dB do 110 dB. Zbierane dane przechowywane są w chmurze beż żadnych limitów, pomiary wykonywane są w cyklach 5 minutowych, gwarantując posiadanie kompleksowych informacji pogodowych.
Idealne warunki w Twoim domuDowiedz się, dlaczego tak wielkie znaczenie mają odpowiednie warunki panujące w domu i jak przydatnym urządzeniem jest Netatmo Weather Station. Suche powietrze może powodować swędzenie skóry, nadmierna jego wilgotność prowadzi do wzrostu pleśni, a poziomy wilgotności mogą odgrywać ogromną rolę podczas walki z chorobami takimi jak astma i różnego typu alergie. Dodatkowo niewłaściwie wentylowane mieszkanie prowadzi do wysokiego zanieczyszczenia powietrza, co zmniejsza zdolność koncentracji, gdy dzieci wykonują swoją pracę domową lub przygotowują się do egzaminu lub gdy Ty chcesz popracować w domu. Na Twój stan zdrowia wpływ mają także częste zaburzenia snu, które mogą być spowodowane hałasami na pozór niesłyszalnymi. Sprawdź historię danych dotyczących czasu snu, aby dowiedzieć się, jak poprawić jego efektywność. Co więcej, małe dzieci oraz niemowlęta nie są w stanie właściwie zrównoważyć temperatury ciała, często budzą się całe spocone i zgrzane. W ustaleniu odpowiedniej temperatury pomoze Ci również Netatmo.
Dedykowana aplikacjaUzyskaj dostęp do danych ze swojej stacji pogodowej za pomocą smartfonu, tabletu lub komputera. Wyświetl wszystkie informacje i sprawdzaj je, gdzie tylko chcesz za pomocą bezpłatnej aplikacji Netatmo. Jeśli nie masz smartfona lub tabletu, możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich danych z komputera stacjonarnego przy użyciu aplikacji sieciowej Netatmo. Netatmo Weather Station jest dostępna dla systemów Apple, Android oraz Windows Phone.
Współpraca z Amazon AlexaStacja pogody Netatmo jest kompatybilna z Amazon Alexa, co pozwala w prosty i szybki sposób uzyskiwać informację pogodowe za pomocą głosu. Nie musisz wychodzić na zewnątrz, ani sprawdzać pogodę w telefonie, gdy chcesz wiedzieć, czy pada deszcz czy świeci słońce. Poproś Alexę, a ona może pobrać dla Ciebie wszystkie informacje i pomiary z Weather Station (zarówno te dotyczące temperatury, jakości powietrza, wilgotność wewnątrz i na zewnątrz, poziomu dźwięku oraz CO2 wewnątrz, jak i ciśnienia). Cała procedura jest bardzo łatwa, aby rozpocząć, wybierz przycisk "Enable Skill" i połącz swoje konto Netatmo z Amazon Alexa.
O marce NetatmoNetatmo tworzy eleganckie oraz inteligentne produkty, zawsze będące połączeniem harmonii i Twojego stylu życia. Chcemy poszerzać Twoje umiejętność oraz pomóc zrozumieć naszą ofertę. Nasze produkty starannie projektujemy pod kątem mechaniki, elektroniki, jak i wbudowanego oprogramowania. Dysponujemy najwyższymi standardami jakości projektowania aplikacji mobilnych i internetowych, dzięki którym produkty te uwolnią pełnię swych możliwości.
ParametryPomiar temperatury zewnętrznej: tak

Rodzaj baterii: 2 x AAA (LR03)

Inne Techniczne:

(zasięg do 100 metrów)
Zasilanie: Moduł wewnętrzny zasilanie USB
Bezprzewodowa synchronizacja: Wi-Fi 802.11 b/g/n kompatybilność (2.4 GHz)
bezprzewodowe połączenie pomiędzy modułami: 915 MHz lub 868 MHz
moduł zewnętrzny 2 x AAA
Dioda do bezpośredniego odczytu stężenia dwutlenku węgla
Stacja dla systemów Android oraz iOS
Wymiary (moduł wewnętrzny) [mm]: 45 x 45 x 155
Wymiary (moduł zewnętrzny) [mm]: 45 x 45 x 105
zabezpieczenia: Open/ WEP/WPA/WPA2-personal (TKIP i AES)
Zastosowanie: Barometr , Termometr , Wilgotnościomierz

Termometr: Zakres temperatury wewnętrznej: od 0 st. C do +50 st.C , Zakres temperatury zewnętrznej: od -40 st. C do +65 st.C

Pomiar wilgotności: tak

Inne Funkcje:

Indeks jakości powietrza
Pomiar stężenia CO2
Poziom hałasu
Szczegółowa prognoza pogody na 7 dni
Kolor: Biało-srebrny

Załączone wyposażenie: Adapter USB , Baterie , Kabel USB
Gwarancja12 miesięcy


Do pobrania: (Instrukcje , certyfikaty ...) :

(kliknij aby pobrać)


Dodatkowe Zdjęcia:

(kliknij aby powiększyć)
Stacja pogody NETATMO Weather Station Android iPhone WIFI

Data dodania produktu do sklepu: czwartek, 30 stycze 2014.
więcej::Koszyk
...jest pusty
::Dotpay
::Zaloguj się
więcej::Powiadomienia
::Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.

AC8631