Top » Katalog » Rejestratory Obrazu » Karty DVR » 4160809147
::Kategorie

więcej::Nowości
::Wyszukiwanie
 
Wpisz słowo aby wyszukać produkt.
Wyszukiwanie zaawansowane
::Informacje
Karta DVR 8 x video 100kl/s TV-OUT 1x AUDIO LINUX WINDOWS AC4160[4160809147]
Ceny
netto: 190,23zł
brutto: 233,98zł
Stan:  Towar dostępny towar dostępny
Oblicz Ratę Żagiel S.A.

Model: ACTIO AC4160


Karta DVR 8 x video 100kl/s TV-OUT 1x AUDIO LINUX WINDOWS


Opis:


Karta DVR umożliwia podłączenie 8 kamer Karta posiada 100kl/s dla całej karty DVR
Karta posiada 1 kanał audio
Karta posiada wyjście na TV-OUT
Rozdzielczość Nagrywania/Odtwarzania: 768x576 (PAL), 384x288, 192x144
Kodowanie Video engine-k (Kompresja ta jest wydajniejsza niż DIVX. Jest to kompresja łącząca w sobie kompresję H.263 oraz JPG.)
Chipset: CONEXANT 878A
Z Kartą można się połączyć przez sieć LAN lub Internet co pozwala oglądać obraz z kamer z dowolnego miejsca, jak również przeglądać archiwa nagrań.
Karta na złączu PCI
Obsługa zmiennego adresu IP (neostrada, Netia, internet z telewizji kablowej .
Funkcja Watchdog - Karta obsługuje funkcje Watchdog. W razie zawieszenia systemu lub programu nastąpi automatyczny reset komputera i uruchomienie programu monitorującego od nowa. Również w razie braku zasilania nastąpi automatyczne ponowne uruchomienie komputera i programu monitorującego po przywróc
Sterowanie głowicami obrotowymi PTZ. Karta obsługuje wszystkie popularne standardy sterowania.
Oprogramowanie w języku polskim


Karta DVR 8 x video 100kl/s TV-OUT 1x AUDIO LINUX WINDOWSParametry Techniczne:

Parametry karty Wejścia Video: 8x(BNC) 75 OHM;
Wyjście na audio: 1x (poprzez wejście mikrofonowe z karty dźwiękowej komputera)
Oprogramowanie umożliwia przypisanie 1 wejścia audio dla dowolnego kanału video. Dźwięk może być zapisywany z plikiem video. Możliwe jest również odtwarzanie dźwięku w trybie rzeczywistego podglądu.
Wyjście na TV-OUT: TAK
Rozdzielczość Nagrywania/Odtwarzania: 768x576 (PAL), 384x288, 192x144
Podgląd w trybie rzeczywistym: 100kl/s dla całej karty DVR (przy aktywnych 4 kanałach 25kl/s dla każdego kanału video, idealnie płynny obraz, przy aktywnych 8 kanałach obraz jest minimalnie poklatkowy)
Zarządzanie jasnością, kolorem oraz innymi parametrami obrazu
Podgląd na żywo z nagrywanych kamer. Ekran podglądu rzeczywistego może być podzielony na: 1 / 4 / 6 / 9 / 13 / 16 kanały video. Widok można ustawić na cały ekran(widoczne będą tylko kanały video na całym ekranie). można ustawić na cały ekran(widoczne będą tylko kanały video na całym ekranie).
Opcja snapshot: zrób zdjęcie danego widoku z wybranego kanału video
Złącze karty do podłączenia do komputera: 33MHZ. BUS Master. 132Mbyte/s. PCI Rev. 2.1 (standardowe PCI w każdym komputerze), wspiera PNP

Chipset karty
Chipset CONEXANT 878A
Szybkość odświeżania obrazu dla wszystkich kanałów video: 100kl/s

Rejestrowany i odtwarzany obraz
100kl/s dla całej karty DVR (przy aktywnych 4 kanałach 25kl/s dla każdego kanału video, idealnie płynny obraz, przy aktywnych 8 kanałach obraz jest minimalnie poklatkowy)
Zarządzanie jasnością, kolorem oraz innymi parametrami obrazu.
Tryb nagrywania: Ręczne - nagrywanie poprzez ręczne włączenie nagrywania, Ciągłe - nagrywanie ciągłe dla jednej kamery lub wielu kamer, Wg harmonogramu - Nagrywanie w określonym czasie cyklicznie (np: poniedziałek - piątek od 10.00 do 18.00 i w soboty do 09.00 do 13.00). Wg zdarzeń z sensorów alarmu lub z detekcji ruchu, Wg multi detekcji (np: kiedy jedna kamera zarejestruje detekcję ruchu zostanie włączone nagrywanie dla dowolnych kamer w systemie).
Nagrywanie w trybie detekcji ruchu: Wszystkie opcje detekcji ustawia się osobno dla każdej kamery. Definiować można obszar detekcji ruchu, czułość detekcji ruchu.

Możliwości Video karty.
Kompresja Video: H.264 (To najlepsze kodowanie używane w telewizji przemysłowej. Pozwala na znaczną oszczędność miejsca na dysku twardym.)
Tryb VIDEO:PAL / NTFS
Opcje Video: Ustawienie rozdzielczości i ilości kl/s nagrywanego obrazu dla nagrywania i odtwarzania dla każdego kanału video indywidualnie, jakości nagrywanego obrazu, odstępu czasowego pomiędzy automatyczną zmianą wyświetlanego obrazu w trybie podglądu rzeczywistego. Można zmieniać nazwy poszczególnych kamer, włączać/wyłączać kanały video.

Detekcja Ruchu i alarm
Ustawienia detekcji ruchu możliwe dla każdego kanału video osobno
Pola detekcji ruchu
Ustawienie czułości detekcji ruchu.
Sygnał alarmowy dla detekcji ruchu oraz w razie braku sygnału z kanału video.
Nagrywanie po wykryciu detekcji

Język oprogramowania
Język angielski
Język polski

Podgląd zapisanych materiałów video oraz BACKUP
Wyszukiwanie nagrań możliwe na kilka sposobów. Ekran programu playback-u można dowolnie podzielić na 1,4,9,16 ekranów). Na każdym z ekranów można wyświetlić archiwa nagrań z różnych kamer, możliwe jest również wyświetlenie nagrań z różnych godzin z jednej kamery na dowolnej liczbie ekranów w celu przyspieszenia przeglądania nagrań. Można zwiększyć szybkość przeglądania nagrań (1x, 2x, ... 8x, 16x).
Nagrania można zapisywać do plików AVI (dostępne z dowolnego programu do odtwarzania filmów), robić zrzut sekwencji video do graficznego pliku JPG lub wydrukować sekwencje video.
Ustawienia koloru dla każdej kamery: jasność nagrywanego obrazu, kontrast, nasycenie koloru, barwa koloru (kolor, czarno biały, sepia ...)
Nagrania mogą być zapisywane na dowolnej ilości dysków twardych. Nie ma ograniczeń tylko do jednej partycji. W razie zapełnienia dysku system automatycznie zacznie nadpisywać stare nagrania lub jeśli są zdefiniowane nagrywać na innym dostępnym dla programu dysku twardym. Można ustalić maksymalną ilość miejsca, która jest dozwolona dla nagrań.

Dostęp do programu karty
Dostęp do programu, ustawień, możliwości wyłączenia programu zabezpieczony hasłem. Każdemu użytkownikowi można przypisać odpowiednie uprawnienia. Można nadać/zablokować uprawniania do: Dostępu do poszczególnych kanałów video w trybie rzeczywistym, Ustawień programu, Odtwarzania archiwów nagrań, Sterowania obrotnicami PTZ, Możliwości wyłączenia programu, Możliwości drukowania wybranych sekwencji video, Możliwości zmiany sterowania kolorem poszczególnych kanałów video. Prawa dostępu dla użytkowników zdalnych ustawiane są osobno. Można przypisać zdalnym użytkownikom prawa do podglądu wybranych kanałów video, Sterownia obrotnicami PTZ, Dostępu do archiwów nagrań.

Opcje alarmu
Do karty można podłączyć specjalną kartę alarmową dostępną w naszej ofercie. Podłączenie takiej karty pozwala na odbiór sygnałów alarmowych z 6 punktów (czujników) oraz na odpowiednią reakcję w razie odebrania sygnału z któregoś czujnika lub w razie stwierdzenia detekcji ruchu na monitoringu. Karta alarmowa posiada 4 wyjścia umożliwiające np. włączenie alarmu czy też uruchomienie innego dowolnego systemu. Wszystkie opcje alarmu ustawia się osobno dla każdej kamery. W razie wykrycia wykrycia ruchu ..., możliwe jest rozpoczęcie nagrywania przez dowolne kamery.

Opcja auto uruchomienia
Automatyczne uruchamianie programu serwera przy starcie systemu.
Możliwość ustawienia restartu systemu. Ustawia się co ile dni ma się system zresetować i o jakiej godzinie.

Specyfikacja programu klienta oraz programu klienta przez przeglądarkę
Program umożliwia połączenie z serwerem oraz podgląd video w trybie rzeczywistym oraz podgląd archiwów nagrań. Na jednym ekranie mogą być wyświetlone nagrania z maksymalnie 16 kamer. Możliwe jest jednoczesne wyświetlanie aktualnie nagrywanego przez serwer obrazu z kamer oraz przeglądanie archiwów nagrań. Można wyświetlać nagrania z jednej kamery z różnego okresu czasowego jednocześnie.
Program klienta umożliwia sterowanie obrotnicami PTZ.
Program Klienta może nawiązać połączenie wieloma serwerami jednocześnie.
Klient umożliwia nagrywanie obrazu wyświetlanego w trybie rzeczywistym.
Klient umożliwia przeglądanie nagrań wraz z dźwiękiem.
Możliwa jest konferencja audio pomiędzy klientem a serwerem.
Program klienta może nawiązać połączenie z serwerem ze zmiennym adresem IP (Neostrada, Netia ...).
Program klienta dostępny przez przeglądarkę internetową posiada taką samą funkcjonalność do program klienta.
Zdalny podgląd przez sieć LAN oraz Internet. Obsługiwane protokoły TCP/UDP. Serwer pozwala na ustawienie numerów portów dla komunikacji

Opis działania karty pod Linux
Karta bez problemu działa na Linuksie. Jednym z najlepszych programów, kompatybilnych z tą kartą jest program ZoneMinder. Program jest darmowy i można go pobrać z : www.zoneminder.com
Na życzenie prześlemy informacje o sposobie instalacji karty pod Linuxem oraz w razie problemów pomożemy w instalacji karty pod Linuxem
Opinia jednego z naszych klientów na temat tej karty: "Kupiłem u Was tą kartę jakieś 2 tygodnie temu i muszę powiedzieć, że działa rewelacyjnie. Testowałem ją pod trzema dystrybucjami Linuxa (Debian 3.1, Ubuntu 6.06 i Suse 10.1), wszędzie w wersji z jądrem 2.6.xx wykrywana była bez najmniejszego problemu. Obecnie siedzi w starym kompie (500MHz, 256MB) z oprogramowaniem ZoneMinder), gdzie radzi sobie naprawdę dobrze.

Sterowanie PTZ
Karta obsługuje wszystkie popularne standardy sterowania (Pelco-D/Pelco-P Protocols & Sequence . ..)

Wymagania sprzętowe i programowe
Karty działają na procesorach Celeron, Pentium III, PIV lub szybszy.
Karta graficzna: dowolna potrafiąca wyświetlić obraz w rozdzielczości 1024x768 w 32mln koloru, może być również zintegrowana z płyta główną.
Pamięć RAM: Zalecamy 256MB RAM albo więcej.
System Operacyjny: Windows XP , Windows 2000.

Ilość kart w jednym systemie
Możliwość zainstalowania 2 kart w jednym systemie co daje 8 kanałów video i 200kl/s.

Wymiary, waga karty
Wymiary karty (Dł,szer): 182x110mm
Waga: Komplet: 371g, karty DVR: 123g

Inne informacje o karcie
Temperatura pracy: Od -10°C do +50°C
Pobór energii: 6W
Rodzaj karty Karta DVR
Certyfikaty i normy CE, RoHS
Zawartość zestawu Karta DVR
1x Rozdzielacze VIDEO
Oprogramowanie
Pudełko
Instrukcja obsługi instalacji w języku polskim
Gwarancja 12 miesięcy


Do pobrania: (Instrukcje , certyfikaty ...) :

(kliknij aby pobrać)

Deklaracja zgodności CE


Dodatkowe Zdjęcia:

(kliknij aby powiększyć)
Karta DVR 8 x video 100kl/s TV-OUT 1x AUDIO LINUX WINDOWS

Karta DVR + 1x rozdzielacz VIDEO

Ekran Główny programu serwera

Playback

Ustawienia Video

Ekran Główny programu klienta

Opakowanie

Data dodania produktu do sklepu: roda, 08 padziernik 2008.
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
więcej::Koszyk
...jest pusty
::Dotpay
::Zaloguj się
więcej::Powiadomienia
::Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.

AC8631